Weleda Skin Care ružový pleťový olej v ampulkách 7-dňová vyhladzujúca kúra ruža 7 x 0,8 ml

Starostlivosť o pleť na prvé vrásky. Obsahuje iba prírodné zložky. Táto kúra je špeciálne vyvinutá pre potreby unavenej a namáhanej pleti. BIO olej zo semien Rosa Moschata...
Garantovaný nákup z Kosmetika-Zdraví.cz

Na sklade • 1 variant2,69 €98 % • 37 992 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant% Zľavový kód1,95 €97 % • 94 068 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €100 % • 162 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená záruka2,68 €100 % • 1 111 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená záruka2,68 €100 % • 2 317 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená záruka2,5 €97 % • 26 718 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €95 % • 29 319 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarčekZdarma99 % • 11 424 recenziíShop roka 2023 - VíťazUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,9 €97 % • 7 549 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček1,99 €100 % • 4 recenzieĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDoplnkové služby3,7 €97 % • 13 388 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,19 €98 % • 1 856 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarčekZdarma97 % • 1 329 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3,59 €96 % • 165 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €96 % • 10 200 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant1,99 €97 % • 42 459 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

Objem

Objem
5.6 ml
Typ pleti
všetky typy pleti

Starostlivosť o pleť na prvé vrásky. Obsahuje iba prírodné zložky.

Táto kúra je špeciálne vyvinutá pre potreby unavenej a namáhanej pleti. BIO olej zo semien Rosa Moschata stimuluje regeneračné procesy pokožky, pomáha zachovávať pružnosť pleti a jej vitalitu.

Vhodné pre vegánov.

POUŽITIE:

Aplikujte na očistenú pleť každý večer ako sedemdňovú kúru alebo 2x týždenne po dobu jedného mesiaca.

• Návod na otvorenie ampulky: ľahko dvakrát kliknite na vršok ampulky, aby sa celý obsah ampulky prelial do spodnej časti. Následne postupujte podľa obrázkov uvedených na vnútornej strane obalu. 1. Zabaľte celú ampulku do papierového obrúska a uchopte jej spodnú časť. 2. Palce odlomte vrchnú časť ampulky na vyznačenom mieste. 3. Odložte vrchnú časť ampulky a olej z ampulky si rozotrite do dlaní. Potom olej naneste na očistenú pokožku tváre, krku a dekoltu a vmasírujte ho do pokožky.
  • Objem/ Hmotnosť: 7x 0,8ml

• , zakúpené v BENU LEKÁREŇ

krasna vyzivena plet

Na unavenú pleť ako stvorené. Jedna ampulka vystačí na tvar, krk aj dekolt. Najlepšie je nanášať ho vecer. Ráno je pleť svieža, hydratovana a oddýchnutá.

• čisto prírodné zloženie
    • jednoduchá aplikácia
    • vyživená pleť
    • krásna vôňa ruže

Akurát dnes som dokončila 7 dennú kúru na pleť a s výsledkom som spokojná. Olej naozaj prekrásne vonia, vždy som sa večer tešila na aplikáciu. Chcela som poskytnúť pleti nejakú extra výživu, lebo mi príde teraz na jeseň unavená. Po týchto 7 dňoch mi príde oživená, vyhladená a trošku sa mi zmiernilo akné, pretože ruža má aj dezinfekčné a protizápalové účinky. Na prvý pohľad sa zdá, že toho je v ampulke málo, ale pohodlne mi množstvo vystačilo na celú tvár, krk i dekolt. Po aplikácii je pocit veľmi príjemný, jednak, ako som už písala, krásne vonia a pokožka sa upokojí, vrátane unavenej jemnej pokožky v okolí očí. Príde mi ako výborná kúra po období, ktoré bolo pre pleť náročné. Určite si ju niekedy zopakujem.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variantDarček1,99 €96 % • 10 237 recenziíĎalšie informácie

• Skvelá kúra na pravidelné ošetrovanie tváre
    • Slúži k aktivácii a ochrane normálnej a skôr suchej pokožky. Dobre sa vstrebáva
    • Neobsahuje žiadne syntetické konzervačné látky, farbivá

Vynikajúci produkt.Táto kúra je špeciálne vyvinutá pre potreby unavenej a namáhanej pleti. Pravidelným používaním sa olej zo semien Rosa Moschata dostáva do pokožky, kde stimuluje regeneračné procesy, pomáha zachovávať pružnosť pleti a jej vitalitu. Delikátna vôňa damascénskej ruže navodzuje pocit harmónie. Olej podporuje proces obnovy pleti. Vrelo odporúčam všetkým ženám vyskúšať, s touto kúpou som maximálne spokojná.

• veľmi príjemná vôňa po ružiach
    • náhrada nočného krému
    • výborný výsledok

Vôňa týchto olejčekov mi veľmi pripomína vôňu masážnych prípravkov, ktoré používa moja kozmetička. Dá sa nimi nahradiť použitie nočného krému. Zo začiatku možno trošku ťažšia aplikácia, ale po pozretí návodu to šlo. :D Určite si ich kúpim znovu. Vrelo odporúčam!