Green Idea Mandlový olej 100% s vitaminem E 100 ml

Mandľový pleťový olej 100 ml - Prunus Amygdalus Dulcis Oil Mandľový olej patrí medzi najcennejšie a najluxusnejšie kozmetické oleje. Mandľový olej je bohatý na vitamíny,...
Doporučená ponuka Lekáreň IZIS

Na sklade • 1 variant2,4 €100 % • 2 271 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €94 % • 3 940 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,79 €99 % • 3 146 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,69 €98 % • 37 563 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,9 €98 % • 1 064 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €89 % • 1 332 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant7,5 €97 % • 141 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €0 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €98 % • 55 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €96 % • 1 354 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €97 % • 10 099 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €96 % • 42 260 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €90 % • 416 recenziíĎalšie informácie

100 ml
Typ pleti
zrelá pleť

Mandľový pleťový olej 100 ml - Prunus Amygdalus Dulcis Oil

Mandľový olej patrí medzi najcennejšie a najluxusnejšie kozmetické oleje. Mandľový olej je bohatý na vitamíny, minerály a nenasýtené mastné kyseliny. Je vhodný na suchú, citlivú pokožku so sklonmi k odlupovaniu, svrbeniu a praskaniu. Pokožke dodá pocit hebkosti, pružnosti a vláčnosti. Podporuje prirodzenú hydratovanosť a vitalitu pleti.

• Zloženie (INCI): Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil
  • Použitie: olej je vhodný pre každý typ pleti. Aplikujte na dôkladne vyčistenú pokožku. Rýchlo vsakuje a nedráždi. Je vhodný aj pre jemnú detskú pokožku.
  • Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom! Prípadný sediment nie je závadou prípravku.
  • Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivelosti na niektorú zložku prípravku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

• , zakúpené v Dr.Max lekáreň

• odkedy používam olej som spokojná s mojou pleťou

Nutnosť

• , zakúpené v www.intopvet.sk

manlovy olej urcite doporucujem

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

Zatiaľ uplynula krátka doba na odskúšanie dlhodobého kožného problému.

• , zakúpené v Pilulka.sk

• Rozumná cena
    • Vyhovuje mi veľkosť balenia 100 ml
    • Vyhovuje mi plastová fľaštička aj otváranie fľaše
    • Všetky oleje od Topvet sú rovnaké - žiadna farba, žiadna vôňa, nedá sa rozoznať či ide o mandlový, arganový, šípkový, všetky mi pripadajú rovnaké. Určite zmením značku.

Produkt sa používa výborne - dobré balenie, ale žiadna vôňa po mandliach ani zlatožltá farba, ako by to malo pri mandľovom oleji byť. Oleje od ostatných výrobcov sú úplne iné farbou aj vôňou. Ale sú samozrejme drahšie. Dúfam, že je to naozaj mandľový olej. Zlákala ma cena značky Topvet, ale neviem, či sa môžu naozaj tak líšiť od iných značiek. Ak sú bio za studena lisované, mali by byť rovnaké ako od ostatných značiek, len obal by mal byť iný, ale nie je to tak. Vyskúšala som zatiaľ dve značky a Topvet sa mi páči menej.Vyskúšam ešte iné a uvidím.

• Perfektný olej

Pre suchú a pleť je úžasný doslova robí zázraky . Tak isto vý horný na vlasy .

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

Dobrá kvalita, originálny produkt, chýba mi trošku vôňa oleja

• , zakúpené v Krása z prírody

• na obnovu pokožky, proti striám, celulitíde

Na základe odporúčania som si ho objedala a som s ním veľmi spokojná, splnil moje očakávania.